شنبه 27 تیر 1394

واکنش احمدی نژاد به ترکمنچای هسته ایی

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :ترکمنچای هسته ای ،

در صورت تن دادن رهبری به این توافق ننگین به این ترکمنچای هسته ایی به نظرتون این توافق عملا چند سال حداقل و حداکثر قابلیت اجرایی در ایران رو داره؟

چرا حداقل و حداکثر میگم؟
چون این فقط آمریکا نیست که سال دیگه رئیس جمهورش عوض میشه ایران هم دو سال دیگه انتخابات داره ...این آمریکا فقط نیست که کلینتوش یا هر نامزد جمهوری خواهی میخواد بزنه زیر توافق چرا؟ چون هر چی که لازم دارن رو تویه یکسال تا انتخابات به دست میارن نابودی ذخایر اورانیوم داشتن لیست دانشمندان هسته ای و زنجیره تولید برای ترور داشتن نقشه های تاسیسات نظامی نابود شدن راکتور اراک .......پس هر چی رو که لازم دارن تویه یکسال فریدون بهشون میده دیگه دلیلی برای ادامه توافق ندارن حالا زمان گزینه دیگه روی میز میشه یعنی ترور افراد مرتبط با این صنعت و بمباران محدود مراکز هسته ایی و در صورت پاسخ ایران جنگ تمام عیار.....اما در ایران هم دو سال دیگه احتمالا فریدون عوض میشه اگر عوض بشه عمر توافق در ایران فقط دو ساله اگر نه فریدون بمونه خب 4 سال دیگه اضاف میشه در کل میشه 6 سال ...
اما اگر احمدی نژاد بیاد واکنشش چه خواهد بود ؟
دو حالت داره یک مثل سال 84 تعهدات ننگین دولت فریبا (خاتمی) رو اجرا یا نه بگه این ننگ از ایرانی دور باید و به قول ظریف الممالک خائن بگه آن مرد که کاسه لیسی استکبار میکرد رفته وسلام 


شنبه 27 تیر 1394

ترکمنچای هسته ایی چه بلای سر توان نظامی ما میاره؟

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :ترکمنچای هسته ای ،

اگر این رقاصایه وطن فروش عشق لاس وگاس متن توافق رو میخوندید باید امروز گریه میکردید که قراره چه بلایی سرمون بیاد؟
طبق توافق این هفته در شورای امنیت قطعنامه ایی در مورد توافق صادر میشه که در صورتی تصویب ما رسما توان موشکیمون برای 8 سال قفل میشه؟
من نمی دونم این ظریف خائن چی رو برداشته اورده؟
تویه پیش نویس قطعنامه اومده ایران برای 8 سال از آزمایش موشکهای بالستیک منع میشه تو رو خدا باورتون میشه نمیگه موشک جدید تست نکنید کلی میگه بالستیک ممنوع ....یعنی حتی رزمایش با موشکهای فعلیت هم نمیتونی انجام بده چه برسه به تست موشک های جدید یعنی قیام سجیل شهاب ها خلیج فارس تا 8 سال تو انبارها خاک بخورن....یعنی تو این 8 سال اگر موتور موشک سوخت موشک یا بدنه یا ناوبریشو ارتقاء بدی چون عملا نمیتونه تست عملیاتیش کنی انگار که هیچ کاری نکردی؟.......

تو این 8 سال مثلا بقیه دنیا میشینن میگن چون شما گلین ما هم تو این بعد نظامی بخاطر گل روی شما کاری انجام نمیدیم......
نکته فاجعه بار دیگه اینه که بر اساس پیش نویس شما خرید های نظامیتون رو باید به شورای امنیت اطلاع بدید تا اجازه داده بشه واویلا این نمک به حروموا تو وین چیکار میکردن کور بودن اینا رو نخوندن
آدم دلش میسوزه وقتی لابروف تو مصاحبه چند روز پیشش میگه ما و چین اصرار به لغو فوری تحریمهای تسلیحاتی داشتیم ولی ظریف در کمال ناباوری مدام میگفت 5 ساله باشه اشکال نداره...........
سوال اینجاست آیا رهبری تن به این ترکمنچای هسته ایی میدن؟


سه شنبه 23 تیر 1394

مداد و پاک کن

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :نکته های ناب ،

حاج آقا مجتبی تهرانی(ره)

صلوات مداد و است و پاک
یعنی هم حسنه می نویسد
هم گناه پاک  میکند.


منبع:aghigh.irسه شنبه 23 تیر 1394

9000 سال عبادت

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :احادیث دلربا ،

پیامبر گرامى اسلام صلى الله علیه و آله فرمود: كسى كه براى رفع نیاز برادر مؤمن خـود كوشـش كـند مثـل این اسـت كه 9000 سال خداوند متعال را عبادت كرده در حالیكه روزها روزه بوده و شبها هم شب زنده دارى كرده باشد.

منبع:aghigh.ir


چهارشنبه 17 تیر 1394

ابوموسی اشعری (لعنت الله) انقلاب اسلامی

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :ترکمنچای هسته ای ،


کلیپ/ سامری‌ های امت پیغمبر را بشناسیم – استاد پناهیان
http://dl.faraghlit.com/Faran/Ostad.Panahian-Samerihaye.Omat.Payambar-Faraghlit.com.mp4

منبع:
فاراقلیط


چهارشنبه 3 تیر 1394

رهبری یا لاریجانی؟

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :ترکمنچای هسته ای ،

یکشنبه 31 خرداد هدیه منافق بزرگ از قم جناب لاریجانی با دور زدن رهبری و لابی منافقانه با فریدون و دارودسته آمریکائیش در مجلس تصویب کرد که لغو تحریم‌ها به طور یکجا و کامل باید در متن توافقنامه درج شده و در روز آغاز اجرای تعهدات ایران انجام شود

اما رهبری امروز دوباره خط قرمزها رو گفتن که البته فایده ایی هم نداره چون مسئولای خان یک گوششون درو اون یکی دروازست پس بازنده اصلی این مذاکرات کسی نیست جز رهبری

حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه سخنانشان به ترسیم صریح خطوط قرمز هسته ای پرداختند.

ایشان به عنوان اولین خط قرمز گفتند: ما برخلاف اصرار امریکایی ها محدودیتهای بلند مدت 10، 12 ساله را قبول نداریم و مقدار سالهای مورد قبول محدودیت را به آنها گفته ایم.

رهبر انقلاب ادامه کار تحقیق و توسعه و ساخت و ساز حتی در زمان محدودیت را دومین خط قرمز ایران اعلام کردند و افزودند: آنها می گویند در مدت 12 سال هیچ کاری نکنید اما این، یک حرف زور مضاعف و غلط مضاعف است.

رهبر انقلاب در توضیح سومین خط قرمز هسته ای تأکید کردند: تحریم های اقتصادی، مالی و بانکی چه مربوط به شورای امنیت، چه کنگره امریکا و چه دولت امریکا باید فوراً هنگام امضای موافقتنامه لغو و بقیه تحریم ها هم در فواصل معقول برداشته شود.

ایشان افزودند: امریکایی ها درباره تحریم ها یک فرمول پیچیده، چند لایه و عجیب و غریب مطرح می کنند که معلوم نیست از آن، چه چیزی در می آید اما ما صریحاً مطالبمان را می گوییم.

حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه بحث درباره خطوط قرمز مذاکرات هسته ای افزودند: لغو تحریم ها نباید به اجرای تعهدات ایران منوط شود نگویند شما تعهدات را انجام دهید بعد آژانس گواهی دهد تا تحریم ها لغو شود ما این مسئله را مطلقاً قبول نداریم.

رهبر انقلاب افزودند: اجرائیات لغو تحریم ها نیز باید با اجرائیات تعهدات ایران متناظر باشد.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین تأکید کردند: ما با موکول کردن اجرای تعهدات طرف مقابل به گزارش آژانس، مخالفیم چون آژانس بارها و بارها ثابت کرده مستقل و عادل نیست بنابراین ما به آن بدبین هستیم.

ایشان افزودند: می گویند «آژانس باید اطمینان پیدا کند» این چه حرف نامعقولی است چگونه اطمینان پیدا کند مگر اینکه وجب به وجب این سرزمین را بازرسی کند.

رهبر انقلاب مخالفت قاطع با «بازرسی های غیر متعارف، پرس و جو از شخصیتهای ایران و بازرسی از مراکز نظامی» را از دیگر خطوط قرمز هسته ای اعلام کردند.


دوشنبه 1 تیر 1394

تخمین ثروت بادآورده معصومه ابتکار

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :گیر های 3 پیچ من ،

کار سختی نیست چون شوهر این بابا که بنزین یورو 2 به اسم اسم یورو 4 وارد میکنه قیمت یورو دو میخره و به یورو 4 میفروشه به ملت بگذریم هیچی تو این نظام درس بشو نیست ولی چه کنیم؟
بریم سر اصل بحث اول میزان تولید داخل رو حساب کنید البته بعد از لابیگری دو تا از زالوهای اقتصادی کشور یعنی معصومه ابتکار و بیژن نامدار زنگنه و تعطیل کردن بنزین تولید پالایشگاهها و کاهش شدید تولید داخل کمبود باید از خارج جبران که یورو 2 به اسم 4 وارد کردن قیمت 2 خریدن قیمت 4 به ملت قالب کردن دزدای بی ناموس گام بعدی برداشتن طرح سهمیه بندی بنزین بعد از گران کردن بنزین در راستای افزایش به مردم برای پذیرش ترکمنچای هسته ایی مردم رو به مصرف بیشتر سوق دادن حالا هرچی واردات میشه تو این تحریم که 100 البته یورو 2 است به جیب این خانم زالو و وشوهر زالوتر از خودش میره حساب کنید ثروت این زالوهای اقتصاد ایران را؟البته زالو میگن فواید درمانی داره ولی فایده انسانهای زالو صفت چیه؟مشکل نظام ما چیه که اینطور فسادهایی توش رخ میده و کسی جیک هم نمیزنه؟

Image result for ‫زالو‬‎
Image result for ‫معصومه ابتکار‬‎دوشنبه 1 تیر 1394

خیانت پاچه لیس اکبرشاه به ملت

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :ترکمنچای هسته ای ،

حقا که نفاق از چهره علی لاریجانی میبارد واقعا اگر نفاق شکللی داشت اون شکل علی لاریجانی بود

"خیبرآنلاین" - کلیات طرح الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای پس از کش و قوس فراوان در صحن علنی مجلس میان لاریجانی و برخی نمایندگان درحالی به تصویب 199 نفر رسید که میان این طرح، و کلیات طرح مشابهی که روز چهارشنبه 27 خرداد به تصویب 92 درصد نمایندگان رسیده بود، تفاوت هایی وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، صبح امروز (یکشنبه) پس از قرائت دستورکار مجلس شورای اسلامی و عدم اعلام "طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای"، تعدادی از نمایندگان مردم اشکال آیین نامه ای گرفته و نسبت به این اقدام اعتراض کردند.

براساس این گزارش، در پاسخ به این اعتراضات، علی لاریجانی، رییس مجلس، اینگونه پاسخ داد: "مسایلی مربوط به شورایعالی امنیت ملی است و شورا درباره آنها نظر دارد؛ ما می‌خواهیم مساله را حل کنیم، نمی‌خواهیم که مساله جدید بسازیم. شورایعالی امنیت ملی چارچوب‌هایی دارد که ما باید با آن هماهنگی لازم را داشته باشیم؛ این مساله (موضوع هسته‌ای) بحث فروش سیب‌زمینی که نیست(!) موضوع مهمی است، لذا باید به آن توجه کنیم. از صبح امروز نمایندگان مجلس در حال تهیه ماده واحده‌ای بودند تا اصلاحات لازم برای بازبودن دست تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای و تایید مقام معظم رهبری و شورایعالی امنیت ملی لحاظ شود."

علی لاریجانی از این مجموعه تلاش برای تهیه ماده واحده به عنوان تلاشی موفق یاد کرد و به قرائت ماده واحده آن پرداخت که در نهایت، با موافقت 199 نماینده، کلیات آن به تصویب رسید و مقرر گردید جزییات آن در جلسه بعدی در مجلس مطرح شود.

اما میان متن کلیات طرحی که امروز با حمایت علی لاریجانی به تایید رسید (اینجا) و کلیات طرحی که روز چهارشنبه به تصویب نمایندگان رسیده بود (اینجا3 تفاوت وجود دارد که در ادامه، به آنها اشاره ای کوتاه می شود.

3 تفاوت طرح مورد حمایت لاریجانی و طرح مصوب نمایندگان در الزام هسته‌ای دولت

* تحریم ها


در بند یک کلیات مورد تصویب نمایندگان در روز چهارشنبه، پیرامون موضوع تحریم ها آمده بود: "کلیه تحریم‌ها به عنوان بخشی از توافقنامه در روز توافق به طور کامل و یکپارچه لغو شود." اما در طرح دوم که مورد حمایت لاریجانی است، در این رابطه آمده: "لغو تحریم‌ها به طور یکجا و کامل باید در متن توافقنامه درج شده و در روز اجرای تعهدات ایران انجام شود."

دقت در دو عبارت فوق، مشخص می کند که در طرح مورد حمایت لاریجانی، عبارت "کلیه تحریم ها" حذف و همچنین، به جای عبارت "روز توافق"، عبارت "روز اجرای تعهدات ایران" جایگزین شده است.

* بازرسی ها

در بند دوم طرح مصوب نمایندگان در روز چهارشنبه، پیرامون بازرسی ها آمده بود: "در چارچوب مصوبات شورایعالی امنیت ملی، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مجاز به انجام نظارت‌های متعارف از سایت‌های هسته‌ای است. دسترسی به کلیه اماکن نظامی، امنیتی و حساس غیرهسته‌ای، اسناد و دانشمندان ممنوع است." اما در طرح دوم که مورد حمایت لاریجانی است، آمده: "آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در چارچوب توافقنامه پادمان مجاز به انجام نظارت‌های متعارف از سایت‌های هسته‌ای است و دسترسی به اماکن نظامی، امنیتی و حساس غیرهسته‌ای، اسناد و دانشمندان ممنوع است؛ باید مصوبات شورایعالی امنیت ملی رعایت شود."

در این دو عبارت نیز تفاوت هایی وجود دارد؛ در طرح مصوب نمایندگان، آژانس موظف به نظارت در "چارچوب مصوبات شورایعالی امنیت ملی" بود و در طرح دوم، "چارچوب توافقنامه پادمان" مورد تاکید قرار گرفته است و البته عبارت رعایت شورایعالی امنیت ملی نیز در انتهای این بند گنجانده شده است.

* ارایه نتیجه مذاکرات به مجلس

در تبصره یک کلیات مورد تصویب نمایندگان مجلس، آمده بود: "براساس اصول 77 و 125 قانون اساسی، نتیجه مذاکرات باید جهت تطبیق با قانون اساسی و مصوبات قانونی به مجلس ارائه شود." اما در طرح مورد حمایت لاریجانی آمده: "بر اساس اصول 77 و 125 قانون اساسی نتیجه مذاکرات باید به مجلس شورای اسلامی ارائه شود."

مطالعه مجدد دو عبارت فوق بیانگر این نکته است که در طرح دوم، جهت ارایه نتیجه مذاکرات به مجلس، "تطبیق با قانون اساسی و مصوبات قانونی" حذف شده است.

***
بدین ترتیب، میان متن "طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ ای" که روز چهارشنبه به تصویب 92 درصد نمایندگان مجلس رسیده بود، با طرح "طرح الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ ای" که روز یکشنبه با حمایت علی لاریجانی به تایید 199 نفر رسید، 3 تفاوت وجود دارد.


دوشنبه 1 تیر 1394

درخواست عاجزانه از رهبری

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :گیر های 3 پیچ من ،

بسم الله الرحمن الرحیم

درخواستی عاجزانه از رهبری برای سامان دادن به وضع آشفته مملکت داشتیم که اگر نمایندگان مجلس همکاری کنند به احتمال زیاد کمک زیادی به پیشرفت کشور و اقتصاد مقاومتی خواهد کرد.
یکی از مشکلات کشور ما عدم مدیریت صحیح و دلبخواهی و عدم پایبند بودن هر رئیس جمهور به برنامه های بلند مدت است مثل عده ایی که بحای اینکه دست گدائیشون سمت خدا باشه سمت کدخداست .
برای همین چند پیشنهاد برای آقا داشتیم گفتیم شاید کمکی باشه مهم نیست که رسانه ها چی میگن دیکتاتوری شاهنشاهی مهم نیست مردم سریع اثار برخیشو میبینند و همکاری میکنند.

1-برای رشد علمی کشور

آقا مدام میگن که رشد علمی کشور باید ادامه داشته باشه ولی خودشون شاهدن و به روایت آمار هم رشد علمی ایران درحال کاهش شدیده و اینکه یکدوره شتابان بریم و یک دوره چنان لاکپشتی بریم که همون پیشرفت و رشد علمی چند سال قبل برامون آرزو بشه مورد قبول نیست به همین خاطر برای اینکه از اینحالت ناامید کننده در بیایم پیشنهاد میشه هر دو وزیر وزارت خانه ها آموزش و پرورش و
وزارت علوم از دست دولت خارج بشن و مستقیما توسط رهبری انتخاب یا عزل بشن با انتخاب وزیر علوم میشه به تداوم برنامه های بلند مدت و رشد علمی کشور امیدوار بود و محیط دانشگاهها بجای سیاسی بازی جناهای خاص صرف علم آموزی بشه و با انتخاب وزیر آموزش و پرورش نیروهایی که تقریبا 13 سال از عمرشون رو در این مجموعه میگذرونند و بعد زیر مجموعه وزارت علوم میرند دارای راهبرد مشخصی هستند البته عزل و نصب واقعی نه مثل وزیر خارجه یا اطلاعات یا دفاع تائید با شما و عزل و نصب با دولت باشه نه 100 درصد در اختیار شما باشه

2-برای اقتصاد مقاومتی

در این قسمت برای عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی باید سازمان گمرکات به وزارت خونه تبدیل بشه و وزیر اون هم توسط رهبری انتخاب بشه وقتی که وزیر آقا تعیین کنند هر نخاله ایی رو نمیگذارند کسی رو میگذارند که مثلا  اجازه ورود سنگ پا یا سوزن یا فلان چیز بیخود رو نده  کسی هم اگر خواست وارد کنه کالاش تو گمرک بمونه
حتی اگر ورشکست بشه تا با ارز مملکت نره این چیزا رو وارد کنه بهرحال یکی از راههای تحقق اقتصاد مقاومتی کنترل ورودی و خروجی گمرکات کشوره

راه دیگه تصویت قانون مجازات شدید دلالان در کشوره ما در هر صنفی و قشری دلال داریم که باعث بدبخت کردن مردم و تولید کننده شدن چه کشاور چه کارگر چه نساج هر قشری رو حساب کنید این زالوهای اجتماع در اون وجود دارند و اتفاقا برای همون قشر هم شناخته شده هستن راهکار مبارزه با این زالو های اجتماع هم تصویت قانون شدید بر ضد این جماعت و وارد شدن قوه قضائیه و ایجاد سامانه ایی برای لو دادن این افراده و پیگیری و محاکمه کردن این زالوهاست کمترین حکم هم برای اینها ضبط کلیه اموال باشه خود مردم مطمئن باشید همکاری میکنند چون دست این خانمان سوزا از جامعه کوتاه بشه اولین اثرش ارزان شدن اجناس کشوره در نتیجه بالا رفتن قدرت خرید مردم و امید به کار و زندگی در مردم ایجاد میشه
 
3-برای امیت غذایی کشور

در این قسمت هم وزارت کشاورزی 100 درصد عزلو نصب وزیرش باید توسط رهبری باشه شما میبینید کشورها پیشرفته امنیت غذایی مردمشون رو تامین کردن بعد وارد حوزه های دیگه شدن مثلا همین شیطان بزرگ 11 برابر نیاز خودش گندم تولیدات کشاورزی داره

شاید به نظر عده ایی دیکتاتوری بیاد مهم نیست اینجا مجلس باید با تصویب قانون این وزارت خانه ها رو بیاره زیر نظر رهبری روزنامه ها هم میتونن با نظر سنجی بعد از تشریح فواید طرح میزان اقبال مردم رو برای ادامه کار مشاهده کنند
.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic